Lokal 70m² w sercu miasta

190,000 zł
Kupno

3286

ID Ogłoszenia

70 m2

Size

1

Pokój

1

Łazienka

Opis

Najatrakcyjniejsza oferta inwestycyjna w nieruchomościach na rynku Frombork, Braniewo i okolice. Stopa zwrotu na poziomie 0,6% w skali roku to dochód na poziomie oczekiwań a nawet marzeń. Po kolejnych duży przychód pomniejszony o niskie koszty utrzymania lokalu jak energia elektryczna czy ogrzewanie i woda.

Nieruchomość w pełni skomercjalizowana.

Oferowany jest do sprzedaży lokal o pow. 70m² z pomieszczeniem głównym, magazynem i toaletą. Duże witryny oraz posadowienie przy głównym rynku miasta to ogromne atuty. Możliwość reklamy, szyldu czyli oferowania produktu nieograniczone.

Pomnik Mikołaja Kopernika przed wejściem oddalony o kilka kroków ściąga turystów.

Fontanna oraz jej kolorowe podświetlenie przyciąga rzesze mieszkańców, turystów oraz osoby chcące pospacerować czy posiedzieć na ławkach i poczuć atmosferę tego miejsca.

Położenie na parterze czyni swobodny dostęp dla każdego klienta. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy jak również z każdego miejsca rynku, fontanny, pomnika siedzącego Mikołaja Kopernika, poczty czy Biedronki.

W najbliższym sąsiedztwie oprócz wyżej wymienionych to także lokale użytkowe, jak sklepik z pamiątkami, fryzjer, restauracja, hotel czy prywatne kwatery.

Frombork to miasto związane ściśle z zalewem wiślanym, przystań żeglugi, corocznie organizowane regaty, ale także i może przede wszystkim dla turystów katedra Św. Mikołaja Kopernika i atrakcje z tym związane.

Miejsce na działalność wymarzone. Zapraszamy do rozmowy i oględzin.

Kontakt 500 255 124.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter poglądowy i mogą ulegać aktualizacji, zapraszamy do rozmowy jak i oględzin, kontakt 500 255 124.

Tylko indywidualne negocjacje są gwarantem ceny i innych warunków przyszłej transakcji.

Adres

  • Kraj: Polska
  • City / Town: Frombork
Zobacz na Mapie Google
  • ID Ogłoszenia 3286
  • Cena 190,000 zł
  • Typ Nieruchomości Lokal Użytkowy
  • Rodzaj Oferty Kupno
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Size 70 m2

Klimatyzacja

Centralne Ogrzewanie (miasto)

Alarm PPoż

Siłownia

Pokój Kinowy

Pralnia

Marmurowe Podłogi

Mikrofala

Lodówka

Sauna

Basen

Telewizja Kablowa

Zmywarka

WiFi

Piwnica

Garaż / Miejsce Parkingowe

Oddzielna Kuchnia

Pomieszczenie Użytkowe

Domofon

Okna PCV

Pralka

Meble

Piekarnik

Kuchenka

TV

Internet

Ogrzewanie Węglowe

Media

Drewniane Ogrodzenie

Blisko Lasu

Wieś

Staw

Budynki Gospodarcze

basen letni

nad jeziorem

Kontakt

Braniewo
530 252 600
magda@bsnieruchomosci.pl
Other Nieruchomości

Podobne Nieruchomości

Lokal usługowo-handlowy i garaż.

Kupno

Budynek położony jest na jednym poziomie (parterze), na który składa się lokal usługowo- handlowy o powierzchni 85m², garaż o powierzchni 75m². Lokal składa się z 5 pomieszczeń: korytarza wiodącego od drzwi wejściowych, skąd możemy przejść do sali sprzedaży i kotłowni. Z sali sprzedaży udać można się do dwóch pomieszczeń, które służyły jako magazyny oraz toaleta. […]

160 m2
1
Pawilon handlowo- usługowy.

Kupno

ATUTY: * ścisłe centrum miasta; * doskonała lokalizacja; * duże widoczne witryny; * wnętrze dostosowane do prowadzenia działalności gospodarczej; * korzystny i przestronny układ: sala sprzedaży, zaplecze magazynowe oraz łazienka. LOKALIZACJA: Lokale użytkowe to inwestycja zlokalizowana w Braniewie przy ul. Kościuszki. Budynki powstały w zabudowie szeregowej tworząc aleje jednej z głównych ulic miasta, która prowadzi […]

39 m2
1
Lokal użytkowy 110m.

Kupno

Lokal użytkowy 110m.

330,000 zł
1 rok temu

Na sprzedaż  lokal użytkowy położny w Braniewie przy ul. Morskiej 26. Otoczenie stanowi zabudowa o ścisłej  intensywności, w pobliżu znajdują się kosmetyka, fryzjer oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o łącznej powierzchni wynoszącej 110 mkw. w skład, której wchodzi 5 pomieszczeń o charakterze handlowo-usługowym tworzących jedną całość wraz […]

110 m2
1
Lokal użytkowy 52m²

Kupno

Lokal użytkowy 52m²

270,000 zł
4 miesięce temu

Na sprzedaż lokal użytkowy w Braniewie przy ul. Kościuszki 10C. Lokalizacja: boczna mała uliczka od ulicy Kościuszki, obok zegarmistrza i kosmetyczki. Powierzchnia:52,27m². Opis: Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu przestronnego lokalu użytkowego, usytuowanego w Braniewie. Lokal o powierzchni 52,27 m² stanowi idealną przestrzeń do prowadzenia różnorodnych działalności biznesowych. Charakterystyka Lokalu: Doskonała Lokalizacja: Lokal […]

52,27 m2