Działka na Mazurach.

720,000 zł
Kupno

5264

ID Ogłoszenia

2,262 m2

Size

Opis

Na sprzedaż działka na Mazurach położona nad jeziorem o pow. 0,2262ha, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a oznaczona symbolem 2US jako teren rekreacji indywidualnej, 5ZP/US jako teren projektowanej zieleni urządzonej i urządzeń rekreacyjno- sportowych, pod zabudowę rekreacyjną indywidualną.

A także udziały w działkach oznaczonych jako teren dróg wewnętrznych, teren ciągów pieszych oraz tereny urządzeń melioracyjnych, który stanowi teren projektowanej zieleni urządzonej. Powierzchnia tych nieruchomości wynosi 0,8076ha.

Działki położone są w miejscowości Sterławki Małe w gminie Giżycko, oddalone od Giżycka 11km.

Doskonała lokalizacja, co przekonuje bliskość jeziora oraz bliskość do drogi wiodącej do miasta, idealny dojazd, w zasięgu wielkie jeziora mazurskie. Od granicy działki do drogi do Giżycka odległość wynosi 100m drogi wewnętrznej, co daje wytchnienie od ruchu drogowego poprzez ukształtowanie terenu i jego zagospodarowanie, a jednocześnie szybkie dotarcie do infrastruktury miejskiej.

Atrakcyjne położenie nieruchomości zlokalizowanej przy jeziorze Dejgurek oraz Dejguny, które połączone są kanałem z jeziorek Tajty.

Położenie działki (jej granicy od drogi wewnętrznej) to niewielkie wzniesienie, które ukazuje niezwykły widok na piękne, czyste jeziora i mazurską panoramę, do tego wspaniałe zachody słońca nad taflą wody.

W niedalekim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się Europejska Sieć Ekologiczna Natura 2000, a celem jej wyznaczania jest ochrona obszarów chronionych pod względem przyrodniczym i zagrożonych składników różnorodności biologicznej. Z pewnością takie sąsiedztwo zapewni spokój, wyciszenie oraz tak poszukiwane obcowanie z naturą z dala od miasta.

Jezioro Dejgurek oraz Dejguny zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku na wodzie oraz w pobliżu jeziora, stanowią także doskonałe miejsce do połowu ryb.

Media- w granicy działki biegnie sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia (eN), a w drodze wewnętrznej przylegającej do do działki biegnie sieć wodociągowa ogólna (wo).

Na załączonych fotografiach widoczne są zabudowania sąsiednie, molo, trasy piesze, drogi wewnętrzne, a także załączona została mapka z uzbrojeniem terenu i zagospodarowaniem przestrzennym.

Do Giżycka dojedziemy w 10min samochodem. Przy końcu drogi wewnętrznej łączącej drogę do Giżycka znajduje się przystanek autobusowy, kilkaset metrów dalej znajduje się przystanek kolejowy PKP, skąd można dotrzeć do Giżycka, Olsztyna bezpośrednio.

W samym Giżycku- mieście pełnym wrażeń, oprócz kąpieli słonecznych, skuterów wodnych, jachtów, żaglówek, statków oraz wszystkich możliwości jakie niosą wielkie jeziora mazurskie, można pozwiedzać, nacieszyć oko, zaznać historii (zabytkowa wieża ciśnień wraz z muzeum, twierdza Boyen- polecamy zwiedzanie z przewodnikiem!; nowoczesna ekomarina; wypożyczalnia sprzętów nie tylko wodnych, kryte lodowisko; most obrotowy z XIX wieku unikatowy w Europie, zamek pokrzyżacki- obecnie hotel).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego- Patryk 500 255 124, Magda magda@bsnieruchomosci.pl.

Zadawać pytania można, a nawet trzeba! Plan zagospodarowania przestrzennego dokładnie obrazuje możliwości inwestycyjne działki, czekamy na Państwa.

Wszelkie informacje zamieszczone powyżej zostały opracowane na podstawie oświadczeń, stosownej dokumentacji ze Starostwa Powiatowego w Giżycku i mogą ulegać zmianie na przestrzeni czasu. Fotografie oraz wyznaczone granice działek zostały opracowane jedynie poglądowo.

Informacje powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Adres

Adres: Giżycko
  • Kraj: Polska
Zobacz na Mapie Google
  • ID Ogłoszenia 5264
  • Cena 720,000 zł
  • Typ Nieruchomości działka gruntu
  • Rodzaj Oferty Kupno
  • Size 2,262 m2

Klimatyzacja

Centralne Ogrzewanie (miasto)

Alarm PPoż

Siłownia

Pokój Kinowy

Pralnia

Marmurowe Podłogi

Mikrofala

Lodówka

Sauna

Basen

Telewizja Kablowa

Zmywarka

WiFi

Piwnica

Garaż / Miejsce Parkingowe

Oddzielna Kuchnia

Pomieszczenie Użytkowe

Domofon

Okna PCV

Pralka

Meble

Piekarnik

Kuchenka

TV

Internet

Ogrzewanie Węglowe

Media

Drewniane Ogrodzenie

Blisko Lasu

Wieś

Staw

Budynki Gospodarcze

basen letni

nad jeziorem

Kontakt

Podobne Nieruchomości

Działka, domek 34m.

Kupno

Działka, domek 34m.

150,000 zł

Działka nr 240, obręb 0005 Cieszęta, gmina Pieniężno, powiat braniewski. Prezentujemy urokliwie położoną działkę na sprzedaż o powierzchni 0,7259ha, która przylega do drogi publicznej, drogi nr 510. Klasyfikacja gruntów, które znajdują na wskazanej powierzchni działki: RIIIb 0,0857ha; ŁIII 0,040ha; N 0,3251ha; B 0,0128ha; W-ŁIII 0,0206ha; Lzr- RIIIb 0,2477ha. Działka, na której posadowiony jest domek o […]

34 m2
Działki rolne Wielkie Wierzno, gmina Frombork.

Kupno

1 miesiąc temu

Przeznaczone do sprzedaży działki rolne o numerach: 389/4, obręb 6 Wierzno Wielkie, gmina Frombork, powierzchnia 12,4717ha; 389/5, obręb 6 Wierzno Wielkie, gmina Frombork, powierzchnia 15,0026ha. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S22, łączącej Elbląg z Królewcem. Działki o łącznej powierzchni 27,4743ha oznaczone jako klasoużytki: 1) działki nr 389/4: ŁV, pow. 7,9460ha; RIVb, pow. 4,3322ha; […]

Działka budowlana pod inwestycję.

Kupno

Wynajem

4 lata temu

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana przy drodze krajowej nr 54 łączącej węzeł Braniewo Południe z przejściem granicznym z Rosją Gronowo- Mamonowo, oddalona od Braniewa 8km. Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia granicznego, w odległości zaledwie kilkuset metrów. Na działce posadowiony jest budynek handlowo- usługowy, teren jest ogrodzony o powierzchni 4525m². Zwracamy uwagę na duży parking przy […]

Działka rolna w dobrej cenie

Kupno

4 lata temu

Działka rolna w dobrej cenie idealna na inwestycję kapitału, co zyskacie Państwo nabywając tę działkę: dużą powierzchnię rolną; dojazd drogą utwardzoną. Zachęcamy do kontaktu. Lokalizacja: Lipowina; powierzchnia: 9,0599ha, rodzaj działki rolna: łąki trwałe, położenie: wieś, dojazd: droga gminna. Na załączonych fotografiach przedstawiamy wygląd działki oraz rzut z geoportalu, a działka tam zaznaczona jest kolorem czerwonym, […]

90,599 m2