Lokal usługowo-handlowy i garaż.

189,000 zł
Kupno

5335

ID Ogłoszenia

160 m2

Size

1

Łazienka

Opis

Budynek położony jest na jednym poziomie (parterze), na który składa się lokal usługowo- handlowy o powierzchni 85m², garaż o powierzchni 75m². Lokal składa się z 5 pomieszczeń: korytarza wiodącego od drzwi wejściowych, skąd możemy przejść do sali sprzedaży i kotłowni. Z sali sprzedaży udać można się do dwóch pomieszczeń, które służyły jako magazyny oraz toaleta.

Wcześniej prowadzono w lokalu działalność gospodarczą- sklep spożywczo- przemysłowy, przeprowadzano bieżące remonty. Duże okna sali sprzedaży oraz drzwi wejściowe usytuowane są od strony drogi, co umożliwia ulokowanie wybranej, dużej bądź mniejszej w zależności od potrzeb reklamy. Pozostałe okna znajdują się z tyłu budynku. Przed budynkiem jak i z boku budynku znajdują się miejsca parkingowe.

Istnieje możliwość adaptacji poddasza na całej powierzchni budynku, co przynieść może dodatkową przestrzeń do prowadzenia firmy bądź nawet zamieszkania.

Brama garażowa- wjazdowa również posadowiona jest od strony drogi. Ogrzewanie w budynku jest z pieca centralnego ogrzewania, budynek podłączony jest do sieci wodnokanalizacyjnej.

Działki na których posadowiony jest budynek oznaczone są wedle wypisu z rejestru gruntów jako budowlane, symbolem Bi. To otwiera możliwość inwestycji na działkach, które mają łączną powierzchnię 432m² (przebudowy, rozbudowy, zburzenia, udoskonalenia zastanego… łącznej powierzchni budynku 160m²).

Nieruchomość położona jest przy drodze 527 łączącej Pasłęk z Morągiem, 12km na wschód od Pasłęka, w gminie Pasłęk, w otoczeniu rzeki Sały. We wsi znajduje się zespół parkowo- pałacowy składający się z barokowego pałacu- dawnej siedziby rodziny Dönhoff, w skład zabudowy wchodzi oranżeria, parki oraz stawy.

Kwitajny są jedną z najpiękniejszych w Polsce północnej wsi folwarcznych, przetrwały do dnia dzisiejszego w prawie niezmienionym kształcie, to miejscowość historyczna, położona wśród lasów oraz pięciu stawów.

Jeśli udało nam się Państwa zainteresować przedmiotową nieruchomością zapraszamy do kontaktu:

Wszelkie zamieszczane wyżej informacje zostały opracowane na podstawie oświadczeń oraz dokumentacji zgromadzonej, nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, mogą ulegać zmianie na przestrzeni czasu.

Adres

Adres: Kwitajny
 • Kraj: Polska
Zobacz na Mapie Google
 • ID Ogłoszenia 5335
 • Cena 189,000 zł
 • Typ Nieruchomości garaż, Lokal Użytkowy
 • Rodzaj Oferty Kupno
 • Rooms 5
 • Łazienki 1
 • Size 160 m2
 • Pow. Działki 432 m2
 • Garaże/Parkingi 1
 • Garage Size 75 m2

Klimatyzacja

Centralne Ogrzewanie (miasto)

Alarm PPoż

Siłownia

Pokój Kinowy

Pralnia

Marmurowe Podłogi

Mikrofala

Lodówka

Sauna

Basen

Telewizja Kablowa

Zmywarka

WiFi

Piwnica

Garaż / Miejsce Parkingowe

Oddzielna Kuchnia

Pomieszczenie Użytkowe

Domofon

Okna PCV

Pralka

Meble

Piekarnik

Kuchenka

TV

Internet

Ogrzewanie Węglowe

Media

Drewniane Ogrodzenie

Blisko Lasu

Wieś

Staw

Budynki Gospodarcze

basen letni

nad jeziorem

Kontakt

Podobne Nieruchomości

Pawilon handlowo- usługowy.

Kupno

ATUTY: * ścisłe centrum miasta; * doskonała lokalizacja; * duże widoczne witryny; * wnętrze dostosowane do prowadzenia działalności gospodarczej; * korzystny i przestronny układ: sala sprzedaży, zaplecze magazynowe oraz łazienka. LOKALIZACJA: Lokale użytkowe to inwestycja zlokalizowana w Braniewie przy ul. Kościuszki. Budynki powstały w zabudowie szeregowej tworząc aleje jednej z głównych ulic miasta, która prowadzi […]

39 m2
1
Lokal użytkowy 110m.

Kupno

Lokal użytkowy 110m.

330,000 zł
1 rok temu

Na sprzedaż  lokal użytkowy położny w Braniewie przy ul. Morskiej 26. Otoczenie stanowi zabudowa o ścisłej  intensywności, w pobliżu znajdują się kosmetyka, fryzjer oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o łącznej powierzchni wynoszącej 110 mkw. w skład, której wchodzi 5 pomieszczeń o charakterze handlowo-usługowym tworzących jedną całość wraz […]

110 m2
1
Dom we Fromborku, mały domek, garaż, ogród.

Kupno

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wolnostojący dom we Fromborku, usytuowany w sąsiedztwie malowniczego zalewu wiślanego. Ta nieruchomość (dom) o powierzchni zabudowy 97m² znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 579m2, oferując Państwu niezrównaną przestrzeń i możliwości aranżacyjne. Dodatkowo na tej posesji znajduje się domek o powierzchni zabudowy 44m²! Ogrzewanie: Dom o pow. zabudowy 97m² ogrzewany […]

97 m2
3
Lokal 70m² w sercu miasta

Kupno

Najatrakcyjniejsza oferta inwestycyjna w nieruchomościach na rynku Frombork, Braniewo i okolice. Stopa zwrotu na poziomie 0,6% w skali roku to dochód na poziomie oczekiwań a nawet marzeń. Po kolejnych duży przychód pomniejszony o niskie koszty utrzymania lokalu jak energia elektryczna czy ogrzewanie i woda. Nieruchomość w pełni skomercjalizowana. Oferowany jest do sprzedaży lokal o pow. […]

70 m2
1
1